Свободівці відвідали заходи Консервативної народної партії Естонії

 

На запрошення Консервативної народної партії Естонії свободівці відвідали урочисті заходи з нагоди Дня незалежности Естонії. В урочистостях також взяли участь активісти зі Швеції, Фінляндії, США, Литви, Латвії, Швейцарії, Польщі, Данії. Протягом 24-25 лютого 2017 року Юрій Ноєвий та Степан Кударенко провели зустрічі з естонськими колегами та представниками української діяспори.

На конференції "Етномайбутнє", організованій молодіжкою партії "Синє відродження", промовці у своїх виступах наголосили на необхідності домагатися поразки лібералізму і перемоги національного та консервативного світогляду. В умовах панування сучасної антихристиянської та антиевропейської ідеології у корінних народів Европи попереду тільки остаточний занепад. На тлі спр

овокованої нею кризи цінностей чітко окреслилася альтернатива - вкорінена у віру та національні культури ідентичність народів Европи. Вона безумовно відкидає поняття "політичної нації" та перетворення народів на вавилонське збіговисько з усіх кінців світу.

Юрій Ноєвий у своєму виступі показав, що панівний в Евросоюзі та поширюваний ЕС ліволібералізм - провідний внутрішній ворог для всіх народів Европи. Зовнішній ворог - це Росія, яка практикою свого імперського реваншизму показала слабкість брюсельських цінностей та продажність значної частини лівих та правих груп в ЕС. Майдан і Евромайдан ? це були дві альтернативи одна одній у часи Революції гідности, в якій у підсумку завдяки новому олігархічному консенсусу перемогли негідники Евромайдану. Їхній руйнівний для народу страх та відсутність політичної волі призвели до втрати Криму та частини Донбасу. Адже вони більше уваги приділяли блокуванню ініціятив націоналістів щодо захисту від Росії, ніж організації оборони загрожених територій. Неможливо вирішити кризу ЕС, зокрема, без фрагментації Росії на незалежні держави окупованих народів, так само як без зміни його основних засад. Постнаціональні суспільства ? це проєкт глобалізму, в якому вартістю є лише гроші і який знищує культурне та релігійне різноманіття світу. Усунути цю загрозу і відновити порядок означає прив

ести до влади традиційні політичні сили, у першу чергу в Европі.

Рубен Каалеп, лідер "Синього відродження", у своєму виступі сказав: "Цього року разом із Райвісом Зелтісом з латвійської партії "Національний союз "Все для Латвії" ми опублікуємо книгу "Відродження Європи. Етнофутуристичний маніфест". Основна ідея книги про те, наші етнічні та культурні корені ? це основа для єдности народів від покоління до покоління. Втрата цього означає перемогу лібералізму. Для перемоги над ним сучасна етнічна культура не просто консервує традиції, вона розвиває нові напрямки у собі на основі незмінної віри в Бога. Без вищого принципу будь-які цінності стають відносними. Готовими для такої перемоги найбільше є народи Балтійського і Чорного морів. Вони стоять в опозиції до західного руйнування духовної культури і російського матеріяльного руйнування. Україна і Польща мають великий шанс, працюючи разом, стати в основі Міжмор'я. Сподіваюся, ми побачимо вже найближчим часом остаточну поразку ворога і перемогу европейських народів".

На міжнародному рівні в спілкуванні націоналістичних активістів одне з основних питань - стан розвитку націоналістичного руху в Україні і війна Росії проти України. Попри часту відсутність представників з України, націоналістичні і консервативні організації Північної та Східної Европи не змінюють свою проукраїнську позицію. І все більше активістів із Західної Европи займають таку позицію. Адже стає все більш чітко зрозумілим, що без України геополітичний простір Европи може бути тільки фрагментованим між Росією і США.

Прес-служба ВО "Свобода"