Війна і ворог

Услав Доброволька

Давнє історичне протистояння нарешті проявилося. Апофеоз боротьби – війна. І вона впала несподіваною бомбою на голови тих, хто так і не зрозумів, що русин – це відповідальність за майбутнє і гордість за мужність важких часів минулого. Для хохлобидла – ця війна з давнім ворогом не зрозуміла. Вовк в овечій шкурі названий овечкою таки скинув із себе пелену: «братній» народ нарешті показав себе справжнього.  Він показав недорусинському бидлу, що гарно приховувана суть проявляється для них тяжкими наслідками.

Війна мала статися.

Українські патріоти знали, що це станеться. Не чекали цього. Готувалися, вишколювалися. Патріот сьогодні готовий зустріти війну гарно почищеною зброєю і гарними знаннями підривної справи. Ми знали, що це станеться.

Війна! Нарешті!

Нехай історичний спір розв’яжеться по-новому. Наша свобода від москвобада зараз – це колись свобода київських князів від попередників москвотатар. Русь бореться проти Азії далі. Наше завдання розвалювати Росію. Це штучна країна. Ми повинні допомогти всім визвольним рухам. Ми повинні продовжити стару добру традицію боротьби за права окупованих Москвою територій. Всі національності на Росії заслужили стати вільними і створити свої держави.

Русь знову у війні. І це прекрасно.

Вони проведе лінії життя і смерті між Руссю і Московією. Між русинами і москалями. Між людьми православними і людьми гріховними. Хто почав війну, той від неї має загинути. Наша мобілізація по факту, хай і проти волі Порошенка, має перекинутися на допомогу воюючому Кавказу, Татарстану, Уралу, Сибіру, Якутії, Туви.

Війна розворушить наше войовниче єство. Поставить Русь у нове становище чоловічого героїзму і київського порядку на навколишніх землях. І віри, малослів'я, випробування, самотності, волі, вбивства ворога. Війна полікує нас від байдужості, слабкості, глобалізації та індивідуалізму.

Тому наше завдання – нещадну війну на винищення ворогів і жорстке покарання зрадників. Росія – це тотальний ворог. Ціль нашого життя – вбивати Росію всюди. Ми відстоюємо повне очищення культурного простору Русі та окупованих народів від огидної московської культури. Повна дистанція від усього їхнього. Жодних поступок. Тільки війна.

Молодь нової Русі, що гартувалася у протистоянні Майдану, зараз вчиться війни і вбивству. Корупціонер – це тепер тренувальна мішень. Її післявоєнна ціль – національна революція. Протиліберална революція. Консервативна революція.

Ми готуємося жити велично. Наше майбутнє – євразійське: новий порядок для простору від Лісабону до Владівостока. Європа вільних білих націй і незалежних держав корінних народів колишньої Росії.