Вийшов перший номер онлайн-журналу «Суспільство»

Олена Семеняка, член редакції журналу

До уваги читачів! Вийшов перший номер «Основні риси сучасності» (січень 2014 р.) щомісячного онлайн-журналу «Суспільство», pdf-версію якого можна скачати за посиланнямhttp://suspilstvo.net/

Задум й тематика журналу з’явилися ще під час однойменного засідання групи політичних досліджень «Політономія» 9 червня 2011 р. у Києві, однак нагальність реалізації цього проекту стала очевидною саме сьогодні, коли за умов тотальної інформаційної війни проти України з боку – насамперед – РФ, але так само й Заходу, чітких світоглядних та ідеологічних орієнтирів потребують усе ширші верстви українців, які прагнуть долучитися до розв’язання націонал-революційних, державотворчих та задач військового характеру, спрямованих на захист українського народу, територіальної цілісності та суверенітету нашої країни й тісно пов’язаних з її культурно-цивілізаційним та геополітичним розвитком.

Консолідація цих сил під проводом патріотичних інтелектуалів, гуманітаріїв, спеціалістів тих чи інших суспільствознавчих сфер на базі націоналістичного державного проекту є однією з головних задач, які ставить перед собою редакція журналу.

Крім того, методи м’якого впливу Заходу, що подає націонал-революційну діяльність українців у вигідному для себе ключі й апогеєм суто економіко-імперіалістичного мотиву його підтримки України та санкцій проти Росії можна вважати Женевські угоди, які фактично делегітимували  визвольну боротьбу проти російських інтервентів у Криму та Сході України з позицій міжнародного права, все більше актуалізують критику (нео)лібералізму, перш за все його ціннісних, капіталістичних та глобалістичних аспектів, чому й присвячено цей випуск журналу.

Дзеркальним відображенням половинчастих і в підсумку антиукраїнських дій Заходу можна вважати позиції та рішення ряду керівників тимчасового уряду й нинішніх силових структур, що репресують або, як мінімум, маргіналізують дієвих патріотів України, при цьому саботуючи виконання власних державних й захисних обов’язків та відмовляючись чітко ідентифікувати сепаратистів та колаборантів як ворогів української державності й загрозу для життя народу України, а також фактично провокуючи появу проросійських настроїв нездатністю забезпечити політичний суверенітет, об’єднати країну та подолати владу олігархічного капіталу.

Відповідно, враховуючи розвиток подій на Сході й Півдні України та уважно стежачи за рішеннями, настановами й оцінками керманичів держави, замість проанонсованої теми «Ворог свободи. Критика лібералізму» темою наступного номеру журналу буде «Революція та війна».

У цьому випуску:

•             Сучасність – апофеоз лібералізму

•            Ліберальна глобалізація проти людства

•            Імперіалізм капіталістичного Центру проти Периферії

•            Від старих ідеологій до нових суспільних ідей,

а також рецензії актуальних видань, переклади програмних текстів правих інтелектуалів та аналітика політичних подій та завдань сьогодення.

Журнал адресовано всім, хто цікавиться сучасною правою думкою та дискурсом, аналізом ідеологій та сучасності в цілому, пошуком відповідей на її глобальні виклики та формуванням дієвої альтернативи «справа», студентам й аспірантам, суспільствознавцям, політологам, філософам, історикам, екологам та ін.

Головний редактор – Юрій Ноєвий.

Редакція: Юрій Ноєвий, Святослав Вишинський, Олена Семеняка, Олександр Бобко, Андрій Волошин, Юрій Олійник, Руслан Лубинський.

Контакти: тел. 095-462-97-67

e-mail: [email protected]