За євразійство

Мстислав Квітень

Розподіл Росії – це звільнення Євразії від антинаціональної мілітаристської окупації.  Фінські, сибірські, уральські, кавказькі народи повинні створити свої держави.  А обмеження для простору географічної осі історії – припинитися. Корінні жителі степів ведуть своє протистояння монстру за традиційну культуру великих просторів. Царство кількості, панівне на Росії, має бути відмінене якістю локальних культур.

Нещодавні війни проти народів Кавказу і Русі підтверджує штучність утворення під назвою Росія. Національний принцип у політиці – найбільш заборонений на Росії. Саме тому поняття російського народу – найбільш абстрактне в сучасній світовій політиці – це продовження формального і вихолощеного дійсністю французького підходу до поняття нації. Лібералізм та неоєвразійство як провідні антинаціональні ідеї Євразії – основні рушії глобалізації і мультикультуралізму та подолання традиції та придушення етнополітичного розвитку людства.

Розподіл Росії допоможе східним слов’янам нарешті покласти край історичній інверсії – започаткованій золотоординською елітою пародії на Русь. Це власне і продовжить історизацію Києва і земель руських після часів довголітнього Затемнення.

Агресія Московії прекрасна, адже вона вчить любити війну. Вона очищає політичний час і показує, що він почався ще у 13 ст. Вона показує мету: за руйнуванням Росії можна побачити Русь, як за брехнею правду. Войовничість і її передвхідні героїзм, духовність та жертовність породжені Революцією 2014 р. повинні увійти у здійснення великого геополітичного месіанства Києва – звільнення Євразії.

Найближчі завдання нашої місії є: придушенні залишків Росії в Україні і Білорусі, встановлення націоналістичної гегемонії, геостратегічний союз із Білоруссю, підтримка визвольних рухів на Росії. Наш найбільший інтерес тому повинні мати два об’єкти: інформація та союзницькі мережі в Білорусі та Росії.

Русь – це після-Україна і така ж Білорусь і перехід до над-України і над-Білорусі. Національні Мінськ та Київ у геополітичному союзі передуватимуть формуванню спільного історичного простору. Як і наростання боротьби євразійських народів вестимуть до перемоги євразійства - їх спільної історичко-географічної долі над імперіалізмом Росії.

Тому євразійство ставить дві паралельні стратегії: союз двох Русей та визвольної боротьби євразійських народів. Наше зоря світить на Сході, а не на Заході.